Etkinlik Çadırları Houston Tx

bütün Etkinlik Çadırları Houston Tx üretimimiz Uluslararası DıN kurallarına göre yapılmaktadır. çadırlarımız alev geçirmez, su geçirmezdir ve kanserojen içermez. Tesislerimiz Etkinlik Çadırları Houston Tx memleketimiz‘de. ürünlerimiz pratik kurulumlara ve pratik nakliyeye sahiptir, böylece birkaç dakika arasında kurulum yapabilirsiniz.

20150917 151715 300x214 - Etkinlik Çadırları Houston Txü

bununla birlikte, uluslararası satışların yanı dizi bütün resmi ve özel arama kurtarma organizasyonlarıyla türkiye ile işbirliği yapıyoruz.şişirilebilir çadırlar taziye çadırları, cenaze çadırları, etkinlik çadırları, açılış standları ve protokol çadırları olarak kullanılır ve Belediyeler nedeni ile tercih edilir. Etkinlik Çadırları Houston Tx çadırlar arzulanan ebat, renk ve tasarıma sahiptir ve montaj ve demontajda uzmanlığa ihtiyaç duymadan 3-5 dakika arasında kurulabilir.
şişme çadır, kamp, ??parti, düğün ve öteki oyunlar gibi çok sayıda etkinlik için kullanılabilir. Kubbe, kare, ev şekli vb. bu gibi ayrıcalıklı insanlar için türlü şekiller olmaktadır. malzeme 0.4mm 210D, daha hafif ve dayanıklıdır. Ve şişirmek kolaydır, sırf birkaç dakikaya gereksinim duyar. Her çadırın yer demiri ve halat aşağı çapa bulunur, çadırı düzeltebilirler. Paketleme ve nakil da kolaydır.

20150429 173731 300x214 - Etkinlik Çadırları Houston Tx

Aşağıda bazı şişme çadırlar göstermek için resim, daha fazla Etkinlik Çadırları Houston Tx bilgi için lütfen bana ulaşın.