Etkinlik Çadırları Görüntüleri

tüm Etkinlik Çadırları Görüntüleri üretimimiz Uluslararası DıN kurallarına göre yapılmaktadır. çadırlarımız alev geçirmez, su geçirmezdir ve kanserojen içermez. Tesislerimiz Etkinlik Çadırları Görüntüleri memleketimiz‘de. ürünlerimiz basit kurulumlara ve pratik nakliyeye sahiptir, böylece birkaç dakika içinde kurulum yapabilirsiniz.

20150917 151715 300x214 - Etkinlik Çadırları Görüntüleriü

ayrıca, uluslararası satışların yanı sıra tüm resmi ve özel arama kurtarma organizasyonlarıyla ülkemiz ile işbirliği yapıyoruz.şişirilebilir çadırlar taziye çadırları, cenaze çadırları, etkinlik çadırları, açılış standları ve protokol çadırları olarak kullanılır ve Belediyeler tarafından tercih edilir. Etkinlik Çadırları Görüntüleri çadırlar arzulanan ebat, renk ve tasarıma sahiptir ve montaj ve demontajda uzmanlığa gereksinim duymadan 3-5 dakika içerisinde kurulabilir.
şişme çadır, kamp, ??parti, düğün ve başka oyunlar gibi çok sayıda etkinlik için kullanılabilir. Kubbe, kare, ev şekli vb. bunun gibi farklı kişiler için çeşitli şekiller olmaktadır. materyal 0.4mm 210D, daha hafif ve dayanıklıdır. Ve şişirmek kolaydır, sırf birkaç dakikaya gereksinim duyar. Her çadırın yer demiri ve halat aşağı çapa vardır, çadırı düzeltebilirler. Paketleme ve atama da kolaydır.

20150429 173731 300x214 - Etkinlik Çadırları Görüntüleri

Aşağıda bazı şişme çadırlar göstermek için resim, daha fazla Etkinlik Çadırları Görüntüleri bilgi için lütfen bana ulaşın.