Etkinlik Çadırları Dallas

tüm Etkinlik Çadırları Dallas üretimimiz Uluslararası DıN kurallarına göre yapılır. çadırlarımız alev geçirmez, su geçirmezdir ve kanserojen içermez. Tesislerimiz Etkinlik Çadırları Dallas ülkemiz‘de. ürünlerimiz pratik kurulumlara ve kolay nakliyeye sahiptir, böylece birkaç dakika arasında kurulum yapabilirsiniz.

20150917 151715 300x214 - Etkinlik Çadırları Dallasü

ayrıca, uluslararası satışların yanı dizi tüm resmi ve hususi arama kurtarma organizasyonlarıyla ülkemiz ile işbirliği yapıyoruz.şişirilebilir çadırlar taziye çadırları, cenaze çadırları, faaliyet çadırları, açılış standları ve protokol çadırları şekilde kullanılır ve Belediyeler yönünden tercih edilir. Etkinlik Çadırları Dallas çadırlar istenilen ebat, renk ve tasarıma sahiptir ve montaj ve demontajda uzmanlığa gereksinim duymadan üç-5 dakika içerisinde kurulabilir.
şişme çadır, kamp, ??parti, düğün ve öteki oyunlar benzeri çok sayıda etkinlik için kullanılabilir. Kubbe, kare, ev türü vb. benzeri değişik insanlar için türlü şekiller olmaktadır. materyal 0.4mm 210D, daha hafif ve dayanıklıdır. Ve şişirmek kolaydır, sırf birkaç dakikaya gereksinim duyar. Her çadırın yer demiri ve halat aşağı çapa bulunmaktadır, çadırı düzeltebilirler. Paketleme ve nakil da kolaydır.

20150429 173731 300x214 - Etkinlik Çadırları Dallas

Aşağıda bazı şişme çadırlar göstermek için resim, daha fazla Etkinlik Çadırları Dallas bilgi için lütfen bana ulaşın.