Etkinlik Çadırları Büyük

bütün Etkinlik Çadırları Büyük üretimimiz Uluslararası DıN kurallarına göre yapılmaktadır. çadırlarımız alev geçirmez, su geçirmezdir ve kanserojen içermez. Tesislerimiz Etkinlik Çadırları Büyük ülkemiz‘de. ürünlerimiz pratik kurulumlara ve pratik nakliyeye sahiptir, böylece birkaç dakika içinde kurulum yapabilirsiniz.

20150917 151715 300x214 - Etkinlik Çadırları Büyükü

ayrıca, uluslararası satışların yanı dizi bütün resmi ve özel arama kurtarma organizasyonlarıyla ülkemiz ile işbirliği yapıyoruz.şişirilebilir çadırlar taziye çadırları, cenaze çadırları, faaliyet çadırları, açılış standları ve protokol çadırları şekilde kullanılır ve Belediyeler yönünden tercih edilir. Etkinlik Çadırları Büyük çadırlar istenilen ebat, renk ve tasarıma sahiptir ve montaj ve demontajda uzmanlığa gereksinim duymadan üç-5 dakika içerisinde kurulabilir.
şişme çadır, kamp, ??parti, düğün ve diğer oyunlar bu gibi oldukça çok faaliyet için kullanılabilir. Kubbe, kare, ev çeşidi vb. bunun gibi değişik kişiler için çeşitli şekiller vardır. malzeme 0.4mm 210D, daha hafif ve dayanıklıdır. Ve şişirmek kolaydır, yalnızca birkaç dakikaya gereksinim duyar. Her çadırın yer demiri ve halat aşağı çapa bulunur, çadırı düzeltebilirler. Paketleme ve nakil da kolaydır.

20150429 173731 300x214 - Etkinlik Çadırları Büyük

Aşağıda bazı şişme çadırlar göstermek için resim, daha fazla Etkinlik Çadırları Büyük bilgi için lütfen bana ulaşın.