Etkinlik Çadır Lexington Ky

tüm Etkinlik Çadır Lexington Ky üretimimiz Uluslararası DıN kurallarına göre yapılır. çadırlarımız alev geçirmez, su geçirmezdir ve kanserojen içermez. Tesislerimiz Etkinlik Çadır Lexington Ky memleketimiz‘de. ürünlerimiz basit kurulumlara ve pratik nakliyeye sahiptir, böylece birkaç dakika içinde kurulum yapabilirsiniz.

20150917 151715 300x214 - Etkinlik Çadır Lexington Kyü

bununla beraber, uluslararası satışların yanı sıra tüm resmi ve özel arama kurtarma organizasyonlarıyla türkiye ile işbirliği yapıyoruz.şişirilebilir çadırlar taziye çadırları, cenaze çadırları, etkinlik çadırları, açılış standları ve protokol çadırları şekilde kullanılır ve Belediyeler yönünden tercih edilir. Etkinlik Çadır Lexington Ky çadırlar arzulanan boyut, renk ve tasarıma sahiptir ve montaj ve demontajda uzmanlığa gereksinim duymadan üç-5 dakika içinde kurulabilir.
şişme çadır, kamp, ??parti, düğün ve diğer oyunlar bu gibi birçok faaliyet için kullanılabilir. Kubbe, kare, ev türü vb. gibi ayrıcalıklı insanlar için çeşitli şekiller olmaktadır. malzeme 0.4mm 210D, daha hafif ve dayanıklıdır. Ve şişirmek kolaydır, sadece birkaç dakikaya gereksinim duyar. Her çadırın yer demiri ve halat aşağı çapa bulunmaktadır, çadırı düzeltebilirler. Paketleme ve taşıma da kolaydır.

20150429 173731 300x214 - Etkinlik Çadır Lexington Ky

Aşağıda bazı şişme çadırlar göstermek için resim, daha çok Etkinlik Çadır Lexington Ky bilgi için lütfen bana ulaşın.