Etkinlik Çadır Fiyatları

bütün Etkinlik Çadır Fiyatları üretimimiz Uluslararası DıN kurallarına göre yapılıyor. çadırlarımız alev geçirmez, su geçirmezdir ve kanserojen içermez. Tesislerimiz Etkinlik Çadır Fiyatları ülkemiz‘de. ürünlerimiz pratik kurulumlara ve kolay nakliyeye sahiptir, böylece birkaç dakika arasında kurulum yapabilirsiniz.

20150917 151715 300x214 - Etkinlik Çadır Fiyatlarıü

bununla beraber, uluslararası satışların yanı sıra bütün resmi ve hususi arama kurtarma organizasyonlarıyla memleketimiz ile işbirliği yapıyoruz.şişirilebilir çadırlar taziye çadırları, cenaze çadırları, etkinlik çadırları, açılış standları ve protokol çadırları şekilde kullanılır ve Belediyeler sebebi ile tercih edilir. Etkinlik Çadır Fiyatları çadırlar istenilen ebat, renk ve tasarıma sahiptir ve montaj ve demontajda uzmanlığa ihtiyaç duymadan 3-5 dakika içerisinde kurulabilir.
şişme çadır, kamp, ??parti, düğün ve öteki oyunlar benzeri oldukça çok faaliyet için kullanılabilir. Kubbe, kare, ev çeşidi vb. gibi ayrıcalıklı kişiler için çeşitli şekiller bulunur. malzeme 0.4mm 210D, daha hafif ve dayanıklıdır. Ve şişirmek kolaydır, yalnızca birkaç dakikaya gereksinim duyar. Her çadırın yer demiri ve halat aşağı çapa olmaktadır, çadırı düzeltebilirler. Paketleme ve taşıma da kolaydır.

20150429 173731 300x214 - Etkinlik Çadır Fiyatları

Aşağıda bazı şişme çadırlar göstermek için resim, daha fazla Etkinlik Çadır Fiyatları bilgi için lütfen bana ulaşın.