Elc Şişme Aktivite Merkezi

tüm Elc Şişme Aktivite Merkezi üretimimiz Uluslararası DıN kurallarına göre yapılır. çadırlarımız alev geçirmez, su geçirmezdir ve kanserojen içermez. Tesislerimiz Elc Şişme Aktivite Merkezi ülkemiz‘de. ürünlerimiz basit kurulumlara ve basit nakliyeye sahiptir, böylece birkaç dakika içinde kurulum yapabilirsiniz.

20150917 151715 300x214 - Elc Şişme Aktivite Merkeziü

bununla birlikte, uluslararası satışların yanı sıra tüm resmi ve özel arama kurtarma organizasyonlarıyla ülkemiz ile işbirliği yapıyoruz.şişirilebilir çadırlar taziye çadırları, cenaze çadırları, faaliyet çadırları, açılış standları ve protokol çadırları şekilde kullanılır ve Belediyeler nedeni ile tercih edilir. Elc Şişme Aktivite Merkezi çadırlar istenilen ebat, renk ve tasarıma sahiptir ve montaj ve demontajda uzmanlığa ihtiyaç duymadan 3-5 dakika içerisinde kurulabilir.
şişme çadır, kamp, ??parti, düğün ve başka oyunlar benzeri birçok faaliyet için kullanılabilir. Kubbe, kare, ev şekli vb. bunun gibi değişik kişiler için çeşitli şekiller olmaktadır. materyal 0.4mm 210D, daha hafif ve dayanıklıdır. Ve şişirmek kolaydır, yalnızca birkaç dakikaya ihtiyaç duyar. Her çadırın yer demiri ve halat aşağı çapa olmaktadır, çadırı düzeltebilirler. Paketleme ve atama da kolaydır.

20150429 173731 300x214 - Elc Şişme Aktivite Merkezi

Aşağıda bazı şişme çadırlar göstermek için resim, daha çok Elc Şişme Aktivite Merkezi bilgi için lütfen bana ulaşın.