Çadırda Etkinlik

tüm Çadırda Etkinlik üretimimiz Uluslararası DıN kurallarına göre yapılır. çadırlarımız alev geçirmez, su geçirmezdir ve kanserojen içermez. Tesislerimiz Çadırda Etkinlik türkiye‘de. ürünlerimiz basit kurulumlara ve pratik nakliyeye sahiptir, böylece birkaç dakika arasında kurulum yapabilirsiniz.

20150917 151715 300x214 - Çadırda Etkinlikü

bununla beraber, uluslararası satışların yanı sıra tüm resmi ve hususi arama kurtarma organizasyonlarıyla türkiye ile işbirliği yapıyoruz.şişirilebilir çadırlar taziye çadırları, cenaze çadırları, faaliyet çadırları, açılış standları ve protokol çadırları olarak kullanılır ve Belediyeler yönünden tercih edilir. Çadırda Etkinlik çadırlar istenilen boyut, renk ve tasarıma sahiptir ve montaj ve demontajda uzmanlığa gereksinim duymadan 3-5 dakika içerisinde kurulabilir.
şişme çadır, kamp, ??parti, düğün ve başka oyunlar bunun gibi oldukça çok faaliyet için kullanılabilir. Kubbe, kare, ev türü vb. bu gibi ayrıcalıklı kişiler için çeşitli şekiller vardır. malzeme 0.4mm 210D, daha hafif ve dayanıklıdır. Ve şişirmek kolaydır, sırf birkaç dakikaya gereksinim duyar. Her çadırın yer demiri ve halat aşağı çapa bulunur, çadırı düzeltebilirler. Paketleme ve atama da kolaydır.

20150429 173731 300x214 - Çadırda Etkinlik

Aşağıda bazı şişme çadırlar göstermek için resim, daha fazla Çadırda Etkinlik bilgi için lütfen bana ulaşın.