Büyük Sıçrama Şişme Aktivite Havuzu

bütün Büyük Sıçrama Şişme Aktivite Havuzu üretimimiz Uluslararası DıN kurallarına göre yapılmaktadır. çadırlarımız alev geçirmez, su geçirmezdir ve kanserojen içermez. Tesislerimiz Büyük Sıçrama Şişme Aktivite Havuzu memleketimiz‘de. ürünlerimiz basit kurulumlara ve basit nakliyeye sahiptir, böylece birkaç dakika arasında kurulum yapabilirsiniz.

20150917 151715 300x214 - Büyük Sıçrama Şişme Aktivite Havuzuü

ayrıca, uluslararası satışların yanı dizi tüm resmi ve hususi arama kurtarma organizasyonlarıyla türkiye ile işbirliği yapıyoruz.şişirilebilir çadırlar taziye çadırları, cenaze çadırları, faaliyet çadırları, açılış standları ve protokol çadırları olarak kullanılır ve Belediyeler vasıtası ile tercih edilir. Büyük Sıçrama Şişme Aktivite Havuzu çadırlar arzulanan ebat, renk ve tasarıma sahiptir ve montaj ve demontajda uzmanlığa ihtiyaç duymadan 3-5 dakika içinde kurulabilir.
şişme çadır, kamp, ??parti, düğün ve öteki oyunlar bu gibi oldukça çok faaliyet için kullanılabilir. Kubbe, kare, ev türü vb. bunun gibi ayrıcalıklı insanlar için türlü şekiller vardır. malzeme 0.4mm 210D, daha hafif ve dayanıklıdır. Ve şişirmek kolaydır, sadece birkaç dakikaya gereksinim duyar. Her çadırın yer demiri ve halat aşağı çapa vardır, çadırı düzeltebilirler. Paketleme ve taşıma da kolaydır.

20150429 173731 300x214 - Büyük Sıçrama Şişme Aktivite Havuzu

Aşağıda bazı şişme çadırlar göstermek için resim, daha çok Büyük Sıçrama Şişme Aktivite Havuzu bilgi için lütfen bana ulaşın.