Bruin Şişme Etkinlik Yuvası

tüm Bruin Şişme Etkinlik Yuvası üretimimiz Uluslararası DıN kurallarına göre yapılır. çadırlarımız alev geçirmez, su geçirmezdir ve kanserojen içermez. Tesislerimiz Bruin Şişme Etkinlik Yuvası ülkemiz‘de. ürünlerimiz pratik kurulumlara ve pratik nakliyeye sahiptir, böylece birkaç dakika içinde kurulum yapabilirsiniz.

20150917 151715 300x214 - Bruin Şişme Etkinlik Yuvasıü

bununla birlikte, uluslararası satışların yanı dizi bütün resmi ve hususi arama kurtarma organizasyonlarıyla ülkemiz ile işbirliği yapıyoruz.şişirilebilir çadırlar taziye çadırları, cenaze çadırları, etkinlik çadırları, açılış standları ve protokol çadırları olarak kullanılır ve Belediyeler vasıtası ile tercih edilir. Bruin Şişme Etkinlik Yuvası çadırlar istenilen ebat, renk ve tasarıma sahiptir ve montaj ve demontajda uzmanlığa gereksinim duymadan 3-5 dakika içerisinde kurulabilir.
şişme çadır, kamp, ??parti, düğün ve diğer oyunlar gibi birçok etkinlik için kullanılabilir. Kubbe, kare, ev çeşidi vb. bu gibi farklı insanlar için türlü şekiller bulunmaktadır. materyal 0.4mm 210D, daha hafif ve dayanıklıdır. Ve şişirmek kolaydır, yalnızca birkaç dakikaya gereksinim duyar. Her çadırın yer demiri ve halat aşağı çapa olmaktadır, çadırı düzeltebilirler. Paketleme ve taşıma da kolaydır.

20150429 173731 300x214 - Bruin Şişme Etkinlik Yuvası

Aşağıda bazı şişme çadırlar göstermek için resim, daha fazla Bruin Şişme Etkinlik Yuvası bilgi için lütfen bana ulaşın.