Bruin Şişme Aktivite Rulosu

bütün Bruin Şişme Aktivite Rulosu üretimimiz Uluslararası DıN kurallarına göre yapılır. çadırlarımız alev geçirmez, su geçirmezdir ve kanserojen içermez. Tesislerimiz Bruin Şişme Aktivite Rulosu ülkemiz‘de. ürünlerimiz basit kurulumlara ve pratik nakliyeye sahiptir, böylece birkaç dakika arasında kurulum yapabilirsiniz.

20150917 151715 300x214 - Bruin Şişme Aktivite Rulosuü

bununla birlikte, uluslararası satışların yanı dizi bütün resmi ve özel arama kurtarma organizasyonlarıyla türkiye ile işbirliği yapıyoruz.şişirilebilir çadırlar taziye çadırları, cenaze çadırları, etkinlik çadırları, açılış standları ve protokol çadırları olarak kullanılır ve Belediyeler yönünden tercih edilir. Bruin Şişme Aktivite Rulosu çadırlar arzulanan boyut, renk ve tasarıma sahiptir ve montaj ve demontajda uzmanlığa gereksinim duymadan 3-5 dakika içinde kurulabilir.
şişme çadır, kamp, ??parti, düğün ve başka oyunlar bunun gibi birçok faaliyet için kullanılabilir. Kubbe, kare, ev çeşidi vb. bunun gibi farklı bireyler için türlü şekiller bulunur. malzeme 0.4mm 210D, daha hafif ve dayanıklıdır. Ve şişirmek kolaydır, sırf birkaç dakikaya gereksinim duyar. Her çadırın yer demiri ve halat aşağı çapa vardır, çadırı düzeltebilirler. Paketleme ve nakil da kolaydır.

20150429 173731 300x214 - Bruin Şişme Aktivite Rulosu

Aşağıda bazı şişme çadırlar göstermek için resim, daha fazla Bruin Şişme Aktivite Rulosu bilgi için lütfen bana ulaşın.