Bruin Şişme Aktivite Merkezi

tüm Bruin Şişme Aktivite Merkezi üretimimiz Uluslararası DıN kurallarına göre yapılıyor. çadırlarımız alev geçirmez, su geçirmezdir ve kanserojen içermez. Tesislerimiz Bruin Şişme Aktivite Merkezi memleketimiz‘de. ürünlerimiz kolay kurulumlara ve kolay nakliyeye sahiptir, böylece birkaç dakika içinde kurulum yapabilirsiniz.

20150917 151715 300x214 - Bruin Şişme Aktivite Merkeziü

ayrıca, uluslararası satışların yanı sıra bütün resmi ve hususi arama kurtarma organizasyonlarıyla memleketimiz ile işbirliği yapıyoruz.şişirilebilir çadırlar taziye çadırları, cenaze çadırları, etkinlik çadırları, açılış standları ve protokol çadırları olarak kullanılır ve Belediyeler tarafından tercih edilir. Bruin Şişme Aktivite Merkezi çadırlar arzulanan ebat, renk ve tasarıma sahiptir ve montaj ve demontajda uzmanlığa ihtiyaç duymadan 3-5 dakika içinde kurulabilir.
şişme çadır, kamp, ??parti, düğün ve diğer oyunlar benzeri oldukça çok etkinlik için kullanılabilir. Kubbe, kare, ev türü vb. bu gibi farklı bireyler için çeşitli şekiller vardır. malzeme 0.4mm 210D, daha hafif ve dayanıklıdır. Ve şişirmek kolaydır, yalnızca birkaç dakikaya ihtiyaç duyar. Her çadırın yer demiri ve halat aşağı çapa vardır, çadırı düzeltebilirler. Paketleme ve nakil da kolaydır.

20150429 173731 300x214 - Bruin Şişme Aktivite Merkezi

Aşağıda bazı şişme çadırlar göstermek için resim, daha fazla Bruin Şişme Aktivite Merkezi bilgi için lütfen bana ulaşın.