Bruin Şişme Aktivite Merkezi

bütün Bruin Şişme Aktivite Merkezi üretimimiz Uluslararası DıN kurallarına göre yapılıyor. çadırlarımız alev geçirmez, su geçirmezdir ve kanserojen içermez. Tesislerimiz Bruin Şişme Aktivite Merkezi memleketimiz‘de. ürünlerimiz basit kurulumlara ve kolay nakliyeye sahiptir, böylece birkaç dakika arasında kurulum yapabilirsiniz.

20150917 151715 300x214 - Bruin Şişme Aktivite Merkeziü

ayrıca, uluslararası satışların yanı dizi bütün resmi ve özel arama kurtarma organizasyonlarıyla ülkemiz ile işbirliği yapıyoruz.şişirilebilir çadırlar taziye çadırları, cenaze çadırları, etkinlik çadırları, açılış standları ve protokol çadırları olarak kullanılır ve Belediyeler vasıtası ile tercih edilir. Bruin Şişme Aktivite Merkezi çadırlar istenilen ebat, renk ve tasarıma sahiptir ve montaj ve demontajda uzmanlığa ihtiyaç duymadan üç-5 dakika içinde kurulabilir.
şişme çadır, kamp, ??parti, düğün ve başka oyunlar bunun gibi oldukça çok faaliyet için kullanılabilir. Kubbe, kare, ev çeşidi vb. gibi değişik insanlar için türlü şekiller vardır. malzeme 0.4mm 210D, daha hafif ve dayanıklıdır. Ve şişirmek kolaydır, yalnızca birkaç dakikaya gereksinim duyar. Her çadırın yer demiri ve halat aşağı çapa bulunmaktadır, çadırı düzeltebilirler. Paketleme ve atama da kolaydır.

20150429 173731 300x214 - Bruin Şişme Aktivite Merkezi

Aşağıda bazı şişme çadırlar göstermek için resim, daha fazla Bruin Şişme Aktivite Merkezi bilgi için lütfen bana ulaşın.