Bilgi Üniversitesi Etkinlik Çadırı

bütün Bilgi Üniversitesi Etkinlik Çadırı üretimimiz Uluslararası DıN kurallarına göre yapılıyor. çadırlarımız alev geçirmez, su geçirmezdir ve kanserojen içermez. Tesislerimiz Bilgi Üniversitesi Etkinlik Çadırı ülkemiz‘de. ürünlerimiz kolay kurulumlara ve kolay nakliyeye sahiptir, böylece birkaç dakika arasında kurulum yapabilirsiniz.

20150917 151715 300x214 - Bilgi Üniversitesi Etkinlik Çadırıü

bununla beraber, uluslararası satışların yanı sıra tüm resmi ve hususi arama kurtarma organizasyonlarıyla türkiye ile işbirliği yapıyoruz.şişirilebilir çadırlar taziye çadırları, cenaze çadırları, etkinlik çadırları, açılış standları ve protokol çadırları olarak kullanılır ve Belediyeler tarafından tercih edilir. Bilgi Üniversitesi Etkinlik Çadırı çadırlar arzulanan boyut, renk ve tasarıma sahiptir ve montaj ve demontajda uzmanlığa gereksinim duymadan 3-5 dakika içerisinde kurulabilir.
şişme çadır, kamp, ??parti, düğün ve başka oyunlar gibi çok sayıda faaliyet için kullanılabilir. Kubbe, kare, ev şekli vb. bu gibi değişik kişiler için çeşitli şekiller bulunur. materyal 0.4mm 210D, daha hafif ve dayanıklıdır. Ve şişirmek kolaydır, sadece birkaç dakikaya ihtiyaç duyar. Her çadırın yer demiri ve halat aşağı çapa bulunur, çadırı düzeltebilirler. Paketleme ve nakil da kolaydır.

20150429 173731 300x214 - Bilgi Üniversitesi Etkinlik Çadırı

Aşağıda bazı şişme çadırlar göstermek için resim, daha çok Bilgi Üniversitesi Etkinlik Çadırı bilgi için lütfen bana ulaşın.