Bebek Şişme Aktivite Merkezi

tüm Bebek Şişme Aktivite Merkezi üretimimiz Uluslararası DıN kurallarına göre yapılmaktadır. çadırlarımız alev geçirmez, su geçirmezdir ve kanserojen içermez. Tesislerimiz Bebek Şişme Aktivite Merkezi türkiye‘de. ürünlerimiz pratik kurulumlara ve kolay nakliyeye sahiptir, böylece birkaç dakika arasında kurulum yapabilirsiniz.

20150917 151715 300x214 - Bebek Şişme Aktivite Merkeziü

bununla beraber, uluslararası satışların yanı dizi tüm resmi ve özel arama kurtarma organizasyonlarıyla türkiye ile işbirliği yapıyoruz.şişirilebilir çadırlar taziye çadırları, cenaze çadırları, etkinlik çadırları, açılış standları ve protokol çadırları şekilde kullanılır ve Belediyeler sebebi ile tercih edilir. Bebek Şişme Aktivite Merkezi çadırlar istenilen ebat, renk ve tasarıma sahiptir ve montaj ve demontajda uzmanlığa gereksinim duymadan 3-5 dakika arasında kurulabilir.
şişme çadır, kamp, ??parti, düğün ve diğer oyunlar bu gibi birçok faaliyet için kullanılabilir. Kubbe, kare, ev çeşidi vb. bu gibi ayrıcalıklı insanlar için çeşitli şekiller olmaktadır. malzeme 0.4mm 210D, daha hafif ve dayanıklıdır. Ve şişirmek kolaydır, yalnızca birkaç dakikaya gereksinim duyar. Her çadırın yer demiri ve halat aşağı çapa bulunmaktadır, çadırı düzeltebilirler. Paketleme ve atama da kolaydır.

20150429 173731 300x214 - Bebek Şişme Aktivite Merkezi

Aşağıda bazı şişme çadırlar göstermek için resim, daha fazla Bebek Şişme Aktivite Merkezi bilgi için lütfen bana ulaşın.