Bana Yakın Kiralık Çadırlar

bütün Bana Yakın Kiralık Çadırlar üretimimiz Uluslararası DıN kurallarına göre yapılır. çadırlarımız alev geçirmez, su geçirmezdir ve kanserojen içermez. Tesislerimiz Bana Yakın Kiralık Çadırlar ülkemiz‘de. ürünlerimiz basit kurulumlara ve kolay nakliyeye sahiptir, böylece birkaç dakika içinde kurulum yapabilirsiniz.

20150917 151715 300x214 - Bana Yakın Kiralık Çadırlarü

bununla beraber, uluslararası satışların yanı dizi bütün resmi ve hususi arama kurtarma organizasyonlarıyla memleketimiz ile işbirliği yapıyoruz.şişirilebilir çadırlar taziye çadırları, cenaze çadırları, faaliyet çadırları, açılış standları ve protokol çadırları olarak kullanılır ve Belediyeler sebebi ile tercih edilir. Bana Yakın Kiralık Çadırlar çadırlar arzulanan ebat, renk ve tasarıma sahiptir ve montaj ve demontajda uzmanlığa ihtiyaç duymadan 3-5 dakika arasında kurulabilir.
şişme çadır, kamp, ??parti, düğün ve öteki oyunlar bu gibi oldukça çok faaliyet için kullanılabilir. Kubbe, kare, ev çeşidi vb. bunun gibi farklı insanlar için çeşitli şekiller bulunmaktadır. materyal 0.4mm 210D, daha hafif ve dayanıklıdır. Ve şişirmek kolaydır, sırf birkaç dakikaya gereksinim duyar. Her çadırın yer demiri ve halat aşağı çapa vardır, çadırı düzeltebilirler. Paketleme ve nakil da kolaydır.

20150429 173731 300x214 - Bana Yakın Kiralık Çadırlar

Aşağıda bazı şişme çadırlar göstermek için resim, daha çok Bana Yakın Kiralık Çadırlar bilgi için lütfen bana ulaşın.