Bahçe Etkinlik Çadırları

bütün Bahçe Etkinlik Çadırları üretimimiz Uluslararası DıN kurallarına göre yapılmaktadır. çadırlarımız alev geçirmez, su geçirmezdir ve kanserojen içermez. Tesislerimiz Bahçe Etkinlik Çadırları memleketimiz‘de. ürünlerimiz kolay kurulumlara ve kolay nakliyeye sahiptir, böylece birkaç dakika arasında kurulum yapabilirsiniz.

20150917 151715 300x214 - Bahçe Etkinlik Çadırlarıü

bununla birlikte, uluslararası satışların yanı sıra bütün resmi ve hususi arama kurtarma organizasyonlarıyla memleketimiz ile işbirliği yapıyoruz.şişirilebilir çadırlar taziye çadırları, cenaze çadırları, etkinlik çadırları, açılış standları ve protokol çadırları şekilde kullanılır ve Belediyeler yönünden tercih edilir. Bahçe Etkinlik Çadırları çadırlar arzulanan boyut, renk ve tasarıma sahiptir ve montaj ve demontajda uzmanlığa gereksinim duymadan 3-5 dakika içerisinde kurulabilir.
şişme çadır, kamp, ??parti, düğün ve başka oyunlar benzeri çok sayıda etkinlik için kullanılabilir. Kubbe, kare, ev şekli vb. gibi ayrıcalıklı kişiler için çeşitli şekiller bulunmaktadır. malzeme 0.4mm 210D, daha hafif ve dayanıklıdır. Ve şişirmek kolaydır, yalnızca birkaç dakikaya gereksinim duyar. Her çadırın yer demiri ve halat aşağı çapa vardır, çadırı düzeltebilirler. Paketleme ve atama da kolaydır.

20150429 173731 300x214 - Bahçe Etkinlik Çadırları

Aşağıda bazı şişme çadırlar göstermek için resim, daha fazla Bahçe Etkinlik Çadırları bilgi için lütfen bana ulaşın.