Atlıkarınca Şişme Aktivite Rulosu

bütün Atlıkarınca Şişme Aktivite Rulosu üretimimiz Uluslararası DıN kurallarına göre yapılıyor. çadırlarımız alev geçirmez, su geçirmezdir ve kanserojen içermez. Tesislerimiz Atlıkarınca Şişme Aktivite Rulosu memleketimiz‘de. ürünlerimiz kolay kurulumlara ve pratik nakliyeye sahiptir, böylece birkaç dakika arasında kurulum yapabilirsiniz.

20150917 151715 300x214 - Atlıkarınca Şişme Aktivite Rulosuü

bununla birlikte, uluslararası satışların yanı dizi tüm resmi ve özel arama kurtarma organizasyonlarıyla türkiye ile işbirliği yapıyoruz.şişirilebilir çadırlar taziye çadırları, cenaze çadırları, etkinlik çadırları, açılış standları ve protokol çadırları olarak kullanılır ve Belediyeler vasıtası ile tercih edilir. Atlıkarınca Şişme Aktivite Rulosu çadırlar arzulanan boyut, renk ve tasarıma sahiptir ve montaj ve demontajda uzmanlığa ihtiyaç duymadan üç-5 dakika içinde kurulabilir.
şişme çadır, kamp, ??parti, düğün ve öteki oyunlar gibi birçok etkinlik için kullanılabilir. Kubbe, kare, ev türü vb. gibi ayrıcalıklı bireyler için çeşitli şekiller olmaktadır. materyal 0.4mm 210D, daha hafif ve dayanıklıdır. Ve şişirmek kolaydır, yalnızca birkaç dakikaya gereksinim duyar. Her çadırın yer demiri ve halat aşağı çapa bulunmaktadır, çadırı düzeltebilirler. Paketleme ve taşıma da kolaydır.

20150429 173731 300x214 - Atlıkarınca Şişme Aktivite Rulosu

Aşağıda bazı şişme çadırlar göstermek için resim, daha fazla Atlıkarınca Şişme Aktivite Rulosu bilgi için lütfen bana ulaşın.