Atlanta’Da Etkinlik Çadırları

bütün Atlanta’Da Etkinlik Çadırları üretimimiz Uluslararası DıN kurallarına göre yapılıyor. çadırlarımız alev geçirmez, su geçirmezdir ve kanserojen içermez. Tesislerimiz Atlanta’Da Etkinlik Çadırları ülkemiz‘de. ürünlerimiz basit kurulumlara ve pratik nakliyeye sahiptir, böylece birkaç dakika içinde kurulum yapabilirsiniz.

20150917 151715 300x214 - Atlanta'Da Etkinlik Çadırlarıü

bununla beraber, uluslararası satışların yanı dizi bütün resmi ve hususi arama kurtarma organizasyonlarıyla ülkemiz ile işbirliği yapıyoruz.şişirilebilir çadırlar taziye çadırları, cenaze çadırları, faaliyet çadırları, açılış standları ve protokol çadırları şekilde kullanılır ve Belediyeler nedeni ile tercih edilir. Atlanta’Da Etkinlik Çadırları çadırlar istenilen boyut, renk ve tasarıma sahiptir ve montaj ve demontajda uzmanlığa gereksinim duymadan 3-5 dakika arasında kurulabilir.
şişme çadır, kamp, ??parti, düğün ve diğer oyunlar gibi birçok faaliyet için kullanılabilir. Kubbe, kare, ev şekli vb. bunun gibi farklı bireyler için türlü şekiller bulunur. materyal 0.4mm 210D, daha hafif ve dayanıklıdır. Ve şişirmek kolaydır, yalnızca birkaç dakikaya gereksinim duyar. Her çadırın yer demiri ve halat aşağı çapa bulunur, çadırı düzeltebilirler. Paketleme ve atama da kolaydır.

20150429 173731 300x214 - Atlanta'Da Etkinlik Çadırları

Aşağıda bazı şişme çadırlar göstermek için resim, daha fazla Atlanta’Da Etkinlik Çadırları bilgi için lütfen bana ulaşın.