Argos Şişme Aktivite Merkezi

tüm Argos Şişme Aktivite Merkezi üretimimiz Uluslararası DıN kurallarına göre yapılır. çadırlarımız alev geçirmez, su geçirmezdir ve kanserojen içermez. Tesislerimiz Argos Şişme Aktivite Merkezi memleketimiz‘de. ürünlerimiz pratik kurulumlara ve pratik nakliyeye sahiptir, böylece birkaç dakika arasında kurulum yapabilirsiniz.

20150917 151715 300x214 - Argos Şişme Aktivite Merkeziü

ayrıca, uluslararası satışların yanı sıra tüm resmi ve hususi arama kurtarma organizasyonlarıyla ülkemiz ile işbirliği yapıyoruz.şişirilebilir çadırlar taziye çadırları, cenaze çadırları, faaliyet çadırları, açılış standları ve protokol çadırları olarak kullanılır ve Belediyeler sebebi ile tercih edilir. Argos Şişme Aktivite Merkezi çadırlar arzulanan ebat, renk ve tasarıma sahiptir ve montaj ve demontajda uzmanlığa ihtiyaç duymadan üç-5 dakika içinde kurulabilir.
şişme çadır, kamp, ??parti, düğün ve öteki oyunlar benzeri oldukça çok etkinlik için kullanılabilir. Kubbe, kare, ev çeşidi vb. bu gibi değişik kişiler için çeşitli şekiller bulunur. malzeme 0.4mm 210D, daha hafif ve dayanıklıdır. Ve şişirmek kolaydır, yalnızca birkaç dakikaya ihtiyaç duyar. Her çadırın yer demiri ve halat aşağı çapa bulunmaktadır, çadırı düzeltebilirler. Paketleme ve nakil da kolaydır.

20150429 173731 300x214 - Argos Şişme Aktivite Merkezi

Aşağıda bazı şişme çadırlar göstermek için resim, daha çok Argos Şişme Aktivite Merkezi bilgi için lütfen bana ulaşın.