Ana Etkinlik Çadır Hamburg Ny

bütün Ana Etkinlik Çadır Hamburg Ny üretimimiz Uluslararası DıN kurallarına göre yapılmaktadır. çadırlarımız alev geçirmez, su geçirmezdir ve kanserojen içermez. Tesislerimiz Ana Etkinlik Çadır Hamburg Ny memleketimiz‘de. ürünlerimiz basit kurulumlara ve pratik nakliyeye sahiptir, böylece birkaç dakika arasında kurulum yapabilirsiniz.

20150917 151715 300x214 - Ana Etkinlik Çadır Hamburg Nyü

ayrıca, uluslararası satışların yanı sıra tüm resmi ve özel arama kurtarma organizasyonlarıyla ülkemiz ile işbirliği yapıyoruz.şişirilebilir çadırlar taziye çadırları, cenaze çadırları, etkinlik çadırları, açılış standları ve protokol çadırları şekilde kullanılır ve Belediyeler sebebi ile tercih edilir. Ana Etkinlik Çadır Hamburg Ny çadırlar arzulanan boyut, renk ve tasarıma sahiptir ve montaj ve demontajda uzmanlığa ihtiyaç duymadan 3-5 dakika içerisinde kurulabilir.
şişme çadır, kamp, ??parti, düğün ve öteki oyunlar gibi çok sayıda etkinlik için kullanılabilir. Kubbe, kare, ev şekli vb. bunun gibi değişik insanlar için türlü şekiller bulunur. materyal 0.4mm 210D, daha hafif ve dayanıklıdır. Ve şişirmek kolaydır, sadece birkaç dakikaya gereksinim duyar. Her çadırın yer demiri ve halat aşağı çapa vardır, çadırı düzeltebilirler. Paketleme ve atama da kolaydır.

20150429 173731 300x214 - Ana Etkinlik Çadır Hamburg Ny

Aşağıda bazı şişme çadırlar göstermek için resim, daha çok Ana Etkinlik Çadır Hamburg Ny bilgi için lütfen bana ulaşın.