Yer Balonları ve Reklam

Yer balon modellerinin büyüklüklerine ve koyulacağı mekânla alakalı tüketimmeselesi içinda farklılıklar olmaktadır. Yer balon modellerinde üst kısma folyo kesim veya dijital baskıyla eylemyapılabilmektedir. Yer balonları için şirketile iletişim kurarak bilgi almak mümkündür. Markalar, kendilerini tanıtmak ve müşteri potansiyellerini artırmak için türlü reklam ürünlerine ihtiyaç duyarlar.

Bunlardan biriside yer bildirmeürünlerinden birisiolan yer balonlarıdır. Bunların en popülerolanları; yeni sezon oyun parkları (basket atış parkı, basketbol, boks arenası ve buz adam kaydırak bunun gibi), şişme zıp zıp parklar (zıp zıp çocuk evi ve ahtapot oyun parkı benzeri ), şişme kaleler (ejderha kale ve gizemli şato bunun gibi), şişme su ve normal kaydıraklar, şişme korsan gemiler ile şişme futbol ve su oyunları olaraksayılabilir. ürünün popülerliği artarak eseriherkesintanıması için etkili bir yöntemdir. işyerlerinde ön kısma ve çatılara koyulup yüksek görsellik sunar. Yer balonlarında reklamlar sınırsız olabilmekte.

Sönmez inflatables, ürettiği ürünlerde kaliteden tavizvermeden, doğa koşullarına dayanıklıyer balonları üretir ve kullanımınıza sunar. şirketinizintanıtımını yapmak arzuladığınızher organizasyonda, üzerine logonuzu basarak hazırladığımız yer balonlarını  kullanabilir, insanlarınmerakınıçekebilir ve alıcısayınızı artırabilirsiniz. şayetsizler balonun baskı olmasını isterseniz yapılacak olan baskıya göre de ekstra bir ücret çıkarılmaktadır. Siz aklınızda olan yer balonunu bize belirtin gerisini de bize bırakın.