Yer Balonları ve Reklam

Yer balon modellerinin büyüklüklerine ve koyulacağı mekânla alakalı harcamakonusundada farklılıklar olmakta. Yer balon modellerinde üst kısma folyo kesim veya dijital baskıyla eylemyapılabilmektedir. Yer balonları için firmaile iletişim kurarak bilgi almak olasıdır. Markalar, kendilerini tanıtmak ve müşteri potansiyellerini artırmak için çeşitli bildirme ürünlerine ihtiyaç duyarlar.

Bunlardan biride yer reklamürünlerinden bir tanesiolan yer balonlarıdır. Bunların en popülerolanları; yeni sezon oyun parkları (basket atış parkı, basketbol, boks arenası ve buz adam kaydırak bu gibi), şişme zıp zıp parklar (zıp zıp çocuk evi ve ahtapot oyun parkı gibi ), şişme kaleler (ejderha kale ve gizemli şato bunun gibi), şişme su ve normal kaydıraklar, şişme korsan gemiler ile şişme futbol ve su oyunları şekildesayılabilir. ürünün popülerliği artarak yapımıherkesintanıması için etkili bir yöntemdir. işyerlerinde ön kısma ve çatılara koyulup yüksek görsellik sunar. Yer balonlarında reklamlar sınırsız olabilmekte.

Sönmez inflatables, ürettiği yapımlarda kaliteden ödünvermeden, tabiat koşullarına sağlamyer balonları üretir ve kullanımınıza sunar. iş yerinizintanıtımını yapmak istediğinizher organizasyonda, üzerine logonuzu basarak hazırladığımız yer balonlarını  kullanabilir, kişilerinbeğenisiniçekebilir ve alıcısayınızı artırabilirsiniz. eğersizler balonun baskı olmasını isterseniz yapılacak olan baskıya göre de extra bir bedel çıkarılmaktadır. Siz aklınızda olan yer balonunu bize belirtin gerisini de bize bırakın.