Yer Balonları ve Reklam

Yer balon modellerinin büyüklüklerine ve koyulacağı mekânla alakalı harcamameselesindeda farklılıklar olmaktadır. Yer balon modellerinde üst kısma folyo kesim ya da dijital baskıyla eylemyapılabilmektedir. Yer balonları için kuruluşile iletişim kurarak bilgi almak olası. Markalar, kendilerini tanıtmak ve müşteri potansiyellerini artırmak için çeşitli reklam ürünlerine gereksinim duyarlar.

Bunlardan biride yer bildirmeürünlerinden bir tanesiolan yer balonlarıdır. Bunların en rağbetliolanları; yeni sezon oyun parkları (basket atış parkı, basketbol, boks arenası ve buz adam kaydırak gibi), şişme zıp zıp parklar (zıp zıp çocuk evi ve ahtapot oyun parkı benzeri ), şişme kaleler (ejderha kale ve gizemli şato bunun gibi), şişme su ve normal kaydıraklar, şişme korsan gemiler ile şişme futbol ve su oyunları olaraksayılabilir. ürünün popülerliği artarak ürünüherkesintanıması için etkili bir yöntemdir. işyerlerinde ön kısma ve çatılara koyulup yüksek görsellik sunar. Yer balonlarında reklamlar sınırsız olmakta.

Sönmez inflatables, ürettiği eserlerde kaliteden ödünvermeden, tabiat koşullarına sağlamyer balonları üretir ve kullanımınıza sunar. iş yerinizintanıtımını yapmak dilediğinizher organizasyonda, üzerine logonuzu basarak hazırladığımız yer balonlarını  kullanabilir, insanlarıntakdiriniçekebilir ve müşterisayınızı artırabilirsiniz. eğersizler balonun baskı olmasını isterseniz yapılacak olan baskıya göre de extra bir bedel çıkarılmaktadır. Siz aklınızda olan yer balonunu bize belirtin gerisini de bize bırakın.992